Hakkımızda

Hakkımızda


Hazır giyim sektöründe 30 yılı aşan tecrübesini okul tekstiliyle birleştirip müşterileriyle buluşturan GÜRTAŞ Tekstil, her geçen gün özgün tasarımlarıyla fark yaratmaya devam etmektedir.

GÜRTAŞ Tekstil; okul tekstilindeki 13. yılında beklentileri karşılamanın ötesinde, mutlu müşteri portföyüyle mezuniyetlerin görünmeyen güler yüzüdür.

Firmamız “ Sektörde Lider ” sloganını, verdiği hizmetle müşterilerine hissettirir. Özellikle okulların mezuniyet döneminde yaşadıkları yoğunlukları azaltmak adına  “ Hazır Stokla ” çalışmayı prensip haline getirmiştir. Böylelikle müşterilerimizin taleplerini kısa sürede anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ulaştırıp, özel günlerini mutlulukla sonlandırmalarına yardımcı oluruz.

Sezon dışında kendimize ait olan atölyede yoğun olarak tercih edilen mezuniyet cübbelerinin imalatını yaparken, mezuniyet törenlerinin yoğun olduğu dönemde diğer atölyelerimizde imalatlarımıza hızla devam ederiz. Bu çalışma standardımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için işimize olan saygımızdan gelmektedir.

GÜRTAŞ Tekstil olarak günlük üretim kapasitemiz; sizlerin taleplerini karşılayabilecek büyüklüktedir. Kesim, dikim, son ütü ve paket bandımız siparişlerinizi istediğiniz tarihte sizlere ulaştırmak için hızlı ve disiplinli bir şekilde çalışır.

Üretimimizde kullandığımız Kristal Saten veya Alpaka kumaştan yapılmış cübbelerimizde isteğinize bağlı olarak yapacağımız logolarınızı, nakış işlemeli şallarınızı gururla taşıyacağınıza teminat veriyoruz.

Yıllarca verdiğiniz emeğin sonucunda giyeceğiniz “ Mezuniyet Cübbenizle ” havalandıracağınız “ Kepinizin ” kalitesi GÜRTAŞ Tekstil güvencesi altındadır.

En büyük hedefimiz mutluluğunuza ortak olmaktır.

Sizler talep edin biz mutluluğunuzu “ KEP ” lendirelim.


Misyonumuz


Müşterilerimizin memnuniyetini her daim ön planda tutup, kaliteden ödün vermeden hizmeti eksiksiz ve zamanında sunan bir marka olmak.Vizyonumuz


Okul tekstilinde lider olarak devam ederken kullandığı teknolojiyi yenilikçi tasarımlarıyla birleştirip ülke geneline yaymak.